Čas na serveru 06:56:57

Dívka s kožešinou

Id: 180703

Dívka s kožešinou

  •  / Dívka s kožešinou /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 60 x 47 cm, signováno a datováno vlevo dole, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4297x

Vyvolávací cena:

8 507