Čas na serveru 07:32:48

Dívka s králíčkem

Id: 77603

Dívka s králíčkem

  •  / Dívka s králíčkem /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr oválu 49 x 38 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, novodobě rámováno, oděrky na malbě i rámu

zobrazeno: 2512x

Vyvolávací cena:

8 000