Čas na serveru 18:57:43

Dívka s květinami

Id: 253408

Dívka s květinami

  •  / Dívka s květinami /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 79 x 69 cm, značeno a datováno 33 vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 734x

Vyvolávací cena:
2 200