Čas na serveru 15:17:52

Dívka s kyticí

Id: 97215

Dívka s kyticí

  •  / Dívka s kyticí /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 100 x 57 cm, signováno vlevo dole, datováno 1911, obraz v původním stavu, přelakovaný rám

zobrazeno: 1580x

Vyvolávací cena:

7 500