Čas na serveru 02:49:20

Dívka u rozkvetlého keře

Id: 130406

Dívka u rozkvetlého keře

  •  / Dívka u rozkvetlého keře /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 47 x 69 cm, signováno vpravo dole, velmi poškozený rám, zaskleno

zobrazeno: 1060x

Vyvolávací cena:
2 300

2 400