Čas na serveru 15:58:33

Dušičky

Id: 346707

Dušičky

  •  / Dušičky /   Autor neurčen
  •  / Dušičky /   Autor neurčen
  •  / Dušičky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, značeno Marie Usselmann a datováno ´74 uprostřed dole, v malbě drobné nedostatečnosti, nerámováno

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena: