Čas na serveru 16:21:08

Flašinetář

Id: 171603

Flašinetář

  •  / Flašinetář /   Autor neurčen

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1941x

Vyvolávací cena:

6 000