Čas na serveru 22:02:07

Galantní scéna

Id: 56414

Galantní scéna

  •  / Galantní scéna /   Autor neurčen

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce poškozeno vodou, paspartováno, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena:
800

1 300