Čas na serveru 14:18:19

Hlava šlechtice

Id: 13301

Hlava šlechtice

  •  / Hlava šlechtice /   Autor neurčen

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 34 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, velmi kvalitní práce z 19. století, původní stav

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

13.7.2016, 20:45:00

13.7.2016 18:30 1 800 Kč