Čas na serveru 11:25:18

Holandská zima

Id: 150702

Holandská zima

  •  / Holandská zima /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 26 x 47 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 828x

Vyvolávací cena:

10 500