Čas na serveru 00:51:08

Holandský přístav

Id: 247108

Holandský přístav

  •  / Holandský přístav /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 59 x 79 cm, značeno vlevo dole, drobně poškozená malba, novodobě rámováno

zobrazeno: 2853x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 55