Čas na serveru 06:50:23

Horská řeka

Id: 93601

Horská řeka

  •  / Horská řeka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 69 x 106 cm, signováno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, vysoce dekorativní poškozený rám

zobrazeno: 2246x

Vyvolávací cena:

10 500