Čas na serveru 08:44:18

Horská říčka

Id: 24206

Horská říčka

  •  / Horská říčka /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr 39 x 27 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:
900

1 100