Čas na serveru 14:55:14

Husopaska

Id: 185039

Husopaska

  •  / Husopaska /   Autor neurčen
  •  / Husopaska /   Autor neurčen
  •  / Husopaska /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, poškozená malba

zobrazeno: 4391x

Vyvolávací cena:
700

700

18.7.2019, 21:58:00

7.7.2019 8:43 700 Kč