Čas na serveru 02:47:31

Jarní tání

Id: 80307

Jarní tání

  •  / Jarní tání /   Autor neurčen

Ateliér I. Mikše, olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno lehce poškozený rám

zobrazeno: 1529x

Vyvolávací cena:
1 200

4 950