Čas na serveru 17:12:22

Jezdec na koni

Id: 265810

Jezdec na koni

  •  / Jezdec na koni /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr oválu 17,5 x 24 cm, značeno azbukou vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1140x

Vyvolávací cena:

5 600