Čas na serveru 05:19:40

Kachničky

Id: 82301

Kachničky

  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen
  •  / Kachničky /   Autor neurčen

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole F. Liebl, krakelované plátno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:
800

2 100