Čas na serveru 08:52:27

Kamenný můstek

Id: 1502202

Kamenný můstek

  •  / Kamenný můstek /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 61 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, na zadní straně výstavní štítek

zobrazeno: 3058x

Vyvolávací cena:
3 800

33 000