Čas na serveru 20:17:23

Klidná voda

Id: 208708

Klidná voda

  •  / Klidná voda /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vlevo dole, 19. století, značně poškozený rám

zobrazeno: 1439x

Vyvolávací cena:

18 500