Čas na serveru 19:28:35

Kolínský dóm

Id: 198303

Kolínský dóm

  •  / Kolínský dóm /   Autor neurčen

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, zašpiněná pasparta, poškozené rámování

zobrazeno: 2650x

Vyvolávací cena:
800

800

4.9.2019, 19:59:00

4.9.2019 19:55 800 Kč