Čas na serveru 00:22:01

Konvolut 21 kusů

Id: 118501

Konvolut 21 kusů

  •  / Konvolut 21 kusů /   Autor neurčen

práce na papíře, velikost kreseb od 6,5 x 11,5 cm do 20 x 26 cm, technika akvarely/kombinované techniky/kresby tužkou, některé kusy signované, datované i popsané, vše rámováno, zaskleno

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:
6 000