Čas na serveru 07:46:18

Konvolut dvou kusů

Id: 211511

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr cca 46 x 64 cm, oba značeny, novodobě rámováno, lokálně poškozená malba,po

zobrazeno: 785x

Vyvolávací cena:
800