Čas na serveru 15:54:57

Konvolut dvou kusů

Id: 24205

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého cca 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, jeden datován 02, lehce poškozeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1019x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

13.4.2016, 21:00:00

13.4.2016 20:46 1 800 Kč