Čas na serveru 14:01:01

Kopcovitá krajina

Id: 276602

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3196x

Vyvolávací cena:

9 500