Čas na serveru 10:54:03

Koťátka

Id: 182810

Koťátka

  •  / Koťátka /   Autor neurčen
  •  / Koťátka /   Autor neurčen
  •  / Koťátka /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 18,5 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám

zobrazeno: 1436x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500