Čas na serveru 13:59:18

Krajina s hradem

Id: 54411

Krajina s hradem

  •  / Krajina s hradem /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 32 x 22 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, oděrky na malbě, velmi dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 3370x

Vyvolávací cena:

24 001

Příhozy: 57