Čas na serveru 02:43:07

Krojovaná dívka

Id: 55101

Krojovaná dívka

  •  / Krojovaná dívka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 50 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1825x

Vyvolávací cena:
1 800

7 500