Čas na serveru 06:51:06

Kuplířka

Id: 115837

Kuplířka

  •  / Kuplířka /   Autor neurčen
  •  / Kuplířka /   Autor neurčen
  •  / Kuplířka /   Autor neurčen
  •  / Kuplířka /   Autor neurčen
  •  / Kuplířka /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 108 x 95,5 cm, signováno vpravo dole A. Heine, kopie podle Jana Vermeera van Delft, malba v ploše poškozena, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2224x

Vyvolávací cena: