Čas na serveru 06:52:50

Květinové zátiší

Id: 55801

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 41 x 35 cm, signováno vlevo dole, okraje obrazu jsou zadlabány do rámu viz foto, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena:
800