Čas na serveru 14:40:31

Květinové zátiší

Id: 106808

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 92 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1260x

Vyvolávací cena:

14 000