Čas na serveru 01:57:00

Květinový trh

Id: 163001

Květinový trh

  •  / Květinový trh /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, malba lokálně poškozena

zobrazeno: 992x

Vyvolávací cena:

15 000