Čas na serveru 17:10:04

Kyjev

Id: 65211

Kyjev

  •  / Kyjev /   Autor neurčen
  •  / Kyjev /   Autor neurčen
  •  / Kyjev /   Autor neurčen

olej/karton, rozměr 37,5 x 26 cm, signováno na zadní straně včetně věnování, na okrajích poškozený karton, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:
500

2 200