Čas na serveru 13:20:11

Kytice šeříků

Id: 278606

Kytice šeříků

  •  / Kytice šeříků /   Autor neurčen

malba/lepenka, rozměr 54 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 731x

Vyvolávací cena:

1 200