Čas na serveru 09:41:30

Labská tůň

Id: 56704

Labská tůň

  •  / Labská tůň /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 920, zcela původní dobrý stav, rámováno

zobrazeno: 2166x

Vyvolávací cena:
700

1 900