Čas na serveru 15:43:39

Leda s labutí

Id: 57003

Leda s labutí

  •  / Leda s labutí /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 128 x 97 cm, signováno a popsáno vlevo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 3238x

Vyvolávací cena:

43 100

Příhozy: 59