Čas na serveru 13:49:00

Lekníny

Id: 10001

Lekníny

  •  / Lekníny /   Autor neurčen
  •  / Lekníny /   Autor neurčen
  •  / Lekníny /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno 1948, oděrky na rámu, obraz lehce zašpiněn, původní stav

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:
3 800