Čas na serveru 09:56:23

Lesní potok

Id: 20001

Lesní potok

  •  / Lesní potok /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno vpravo dole, přelom 19. - 20. století, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2742x

Vyvolávací cena:

10 000