Čas na serveru 09:23:31

Lesní tůň

Id: 190303

Lesní tůň

  •  / Lesní tůň /   Autor neurčen
  •  / Lesní tůň /   Autor neurčen
  •  / Lesní tůň /   Autor neurčen
  •  / Lesní tůň /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 56 x 46 cm, značeno monogramem vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně napínacího rámu, oděrky na rámu, PO

zobrazeno: 2647x

Vyvolávací cena:

25 200