Čas na serveru 15:39:31

Lev

Id: 221104

Lev

  •  / Lev /   Autor neurčen
  •  / Lev /   Autor neurčen
  •  / Lev /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 52,5 x 38 cm, značeno monogramem vpravo dole, s datací 81, 19. století, dekorativně rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1756x

Vyvolávací cena:

27 000