Čas na serveru 12:50:46

Ležící akt

Id: 59901

Ležící akt

  •  / Ležící akt /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 11 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, krakeláž v malbě, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1761x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100