Čas na serveru 01:11:56

Ležící akt

Id: 114005

Ležící akt

  •  / Ležící akt /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, lokálně poškozena malba, původní stav

zobrazeno: 3895x

Vyvolávací cena: