Čas na serveru 03:36:14

Lodě u břehu

Id: 114410

Lodě u břehu

  •  / Lodě u břehu /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 61 cm, signováno vlevo dole, datováno 1905, obraz i rám v minulosti restaurován

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena: