Čas na serveru 21:18:46

Lodě v bouři

Id: 284506

Lodě v bouři

  •  / Lodě v bouři /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 3577x

Vyvolávací cena:

28 000