Čas na serveru 22:32:13

Loďka u břehu

Id: 121806

Loďka u břehu

  •  / Loďka u břehu /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, zbytky signatury Corot vpravo dole, značeno a datováno na zadní straně, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3663x

Vyvolávací cena:
6 000

31 000