Čas na serveru 07:03:45

Lokomotiva v zimě

Id: 211510

Lokomotiva v zimě

  •  / Lokomotiva v zimě /   Autor neurčen

pastel/papír, rozměr cca 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 1462x

Vyvolávací cena:
800

7 500