Čas na serveru 23:35:25

Maják Le Havre

Id: 145706

Maják Le Havre

  •  / Maják Le Havre /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 27 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2822x

Vyvolávací cena:

16 000