Čas na serveru 10:03:26

Mělník

Id: 50703

Mělník

  •  / Mělník /   Autor neurčen
  •  / Mělník /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1517x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300