Čas na serveru 06:16:40

Městečko

Id: 145401

Městečko

  •  / Městečko /   Autor neurčen
  •  / Městečko /   Autor neurčen
  •  / Městečko /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 75 x 96 cm, signováno vpravo dole, zničený rám, poškozený obraz

zobrazeno: 1099x

Vyvolávací cena:
1 100

2 700