Čas na serveru 12:12:37

Mnich

Id: 308832

Mnich

  •  / Mnich /   Autor neurčen
  •  / Mnich /   Autor neurčen
  •  / Mnich /   Autor neurčen

akvarel/papír, rozměr viditelný 26 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 868x

Vyvolávací cena:
700

800