Čas na serveru 19:33:36

Modestia

Id: 33007

Modestia

  •  / Modestia /   Autor neurčen
  •  / Modestia /   Autor neurčen

mramorová busta, celkový rozměr 36 x 41 cm, Itálie, přelom 19. - 20. století, značeno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2355x

Vyvolávací cena:

16 500